19 سپتامبر

پروتز گونه

جراحی پروتز گونه

گونه ها شاید در صورت به شکل محسوس دیده نشوند اما تاثیرات خود را بر روی زیبایی صورت خواهند گذاشت برای این امر می توان از روش های متفاوتی مانند پروتز گونه و روش های جوانسازی مانند تزریق ژل گونه ها برای برجسته و زیبا تر گونه ها استفاده کرد.اما باید بدانید که پروتز های گونه ماندگاری بیشتری دارند و شما می توانید هر زمان که دوست داشتید آنها را از صورت خود بردارید .برای انجام پروتز گونه بهتر است به متخصص مراجعه کنید تا بتواند پروتز مناسبی را در جراحی برای شما در نظر بگیرد .

پروتز گونه چگونه انجام می گیرد؟

این جراحی تحت بی موضعی  ویا بی هوشی انجام می گیرد در ادامه شکافی در داخل دهان بیمار ایجاد می شود که در قسمت بالای گونه  می باشد زمانی که پروتز ها و یا ایمپلنت های گونه به زیر پوست فرد وارد شدند برای اینکه موقعیت آنها فیکس شود از بخیه استفاده می شود که همین امر مانع از جابه جایی پروتز ها می شود و در مواردی که به گونه فشار وارد می شود تغییری در موقعیت پروتزها ایجاد نخواهد شد .

%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%aa%d8%b2-%da%af%d9%88%d9%86%d9%87

پس از عمل پروتز گونه

پارچه ایی تنگ برای پوشاندن صورت بیمار داده می شود که باعث می شود ورم های بعد از جراحی پروتز گونه زودتر بهبود پیدا کند و هم اینکه موقعیت پروتز ها  ثابت بماند  و در بافت نرم صورت به شکل شناور نباشد .
بهتر است پوشش های صورت را تا دو هفته استفاده کنید .
کبودی ها بعد از پروتز گونه به مرور زمان از بین خواهد رفت .
برای اینکه زخم های داخل دهان عفونت نکند شما می تواند از دهان شویه استفاده کنید.

شما می توانید بلافاصله بعد از جراحی پروتز گونه تغییرات را مشاهده کنید اما بهتر است درباره نتیجه نهایی بعد از از بین رفتن ورم گونه قضاوت کنید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر علی میقانی متخصص جراحی زیبایی و ترمیمی

درباره نویسنده

پاسخ

چهار + 1 =