10 سپتامبر

مشاوره قبل از جراحی بینی

مشاوره قبل از جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و بیماران باید سعی داشته باشند که تمامی اقدامات پیش از عمل و همچنین بعد از عمل را به درستی انجام دهند.شما پس از اینکه جراح بینی خود را انتخاب کردید می توانید به مطب ایشان مراجعه کرده تا مشاوره های لازم پیش از جراحی برای شما انجام بگیرد .
در مرحله اول در این مراجعه شما باید از تمامی ایراداتی که در بینی خود می بینید با جراح بینی صحبت کنید و همچنین در صورتی که به بیماری خاصی مبتلا هستید و داروهای مرتبط برای درمان بیماری های دیگری را استفاده می کنید به جراح خود در این رابطه تذکری دهید تا جراح بتواند تمامی اتفاق های احتمالی را برای عمل بینی شما مد نظر داشته باشد .
سپس نوبت به این رسیده است که پزشک ،بینی شما را معاینه کند  و ایرادات گفته شده را بررسی کند و تمامی فاکتورهایی که در جراحی بینی تاثیر گذار هستند مانند شاخک ها ،دریچه های داخلی و خارجی بینی ،شرایط اسکلت بینی و وضعیت مخاط بینی را معاینه می کند.

جراح بینی 14
در برخی از افراد مراجعه کننده مشکلاتی وجود دارد که باید پیش از جراحی بینی برطرف شود از جمله این مشکلات می توان به پولیپ و یا مشکلات سینوسی اشاره کرد. این افراد انسداد بینی پیدا کرده اند و حتی امکان دارد  که پیش از این از حضور آنها اطلاعاتی نداشته باشند  و آن را با دیگر عارضه هایی مانند آلرژی به اشتباه می گیرند .
برای این گونه  افراد باید معاینات کامل تر مانند عکس برداری ها و یا معاینه با آندوسکوپ صورت بگیرد سپس برا ی برطریف کردن مشکلات می توان همزمان با جراحی زیبایی بینی اقدام کرد.
جراح بینی همچنین درباره بینی شخص مانند جنس پوست بینی و همچنین استخوانی و یا غضروفی بودن آن و انتظارات بیمار از نتیجه جراحی اطلاعاتی را رد و بدل خواهد کرد. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر علی میقانی
دارای بورد تخصصی گوش،حلق،بینی و جراحی سر و گردن
شما همچنین می توانید برای مشاوره به کانال تلگرام و اینستاگرام ما بپیوندید

درباره نویسنده

دکتر علی میقانی
فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس جراحی ترمیم بینی ، انواع جراحی بینی و ... بورد تخصصی گوش ، حلق ، بینی و جراحی سر و گردن

پاسخ

4 + یک =