01 سپتامبر

جراح بینی

انتخاب جراح بینی

نتیجه جراحی بینی کاملا به جراح بینی شما بستگی دارد.از آنجایی که بیشتر جراحی های بینی به منظور زیبایی انجام می گیرد پس پیشنهاد می شود بینی های سالم خود را به جراحان با تجربه که با تمامی اصول زیبایی شناسی آشنایی دارند بسپارید.در صورتی که جراح بینی نتواند مراحل جراحی را به درستی پیش ببرد زیبایی به هیچ عنوان برای بیمار حاصل نخواهد شد .

جراح بینی خوب

جراح بینی خوب می تواند به شما کمک کند تا نتیجه جراحی بینی تا حدودی زیادی به سلیقه شما شبیه باشد و هم اینکه سلامتی شما به مانند پیش از جراحی برقرار باشد و با گذشت زمان عوارض جراحی بینی برای شما به وجود نیاید.
جراح بینی خوب در ابتدا بیمار را معاینه می کند و درباره بینی و همچنین نتیجه جراحی بینی وی را آگاه می سازد.در صورتی که فردی اصرار برعمل بینی به فرم خاصی دارد جراح می تواند جراحی بینی را همان گونه انجام دهد و در صورت امکان نبودن آن بیمار را آگاه کند و عوارض این فرم بینی را برای وی مطرح کند .

جراح-بینی

نتیجه جراحی بینی

در جراحی زیبایی بینی جراح کاملا با دستی باز تغییرات را بر روی بینی انجام می دهد .نتیجه جراحی علاوه بر اینکه به مهارت و تخصص جراح بینی وابسته است به خلاقیت و همچنین اطلاعات جراح  از زیبایی صورت و اجزای صورت بستگی خواهد داشت .
در صورتی که جراح بینی بتواند بینی را با اجزای صورت هماهنگ سازد صورت فرد بعد از عمل بینی جذاب تر خواهد شد.
در صورتی که جراحی بینی با مشکل روبه رو شود و جراح بینی در حین جراحی نتواند بینی را به درستی عمل کند فرد مطمعنا بعد از گذشت زمان نیاز به عمل ترمیمی بینی پیدا خواهد کرد که قاعدتا با وجود دست خوردگی بر روی بینی  عمل سخت تری خواهد بود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر علی میقانی
فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیمی صورت از دانشگاه گراتز اتریش
جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس
دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

درباره نویسنده

پاسخ

1 × 3 =