29 مارس

تاثیر آب و هوا بر جراحی بینی

تاثیر آب و هوا بر جراحی بینی :

تاثیر اب و هوا بر جراحی بینی مکررا توسط بیماران پرسیده می شود ، دکتر میقانی جراح بینی در پاسخ به این سوال بیان می کند که قبل از اینکه تاثیر آب و هوا را بررسی کنیم باید از تجربه و مهارت جراح بینی مطمئن شویم .

اشخاصی که جراحی بینی را انجام می دهند خیلی مهم است که دقت نمایند جراح بینی در انجام جراحی بینی دارای تبحر و تجربه است یا خیر؟

تاثیر آب و هوا بر جراحی بینی یکی از سوالات متداولی است که بیماران سوال می کنند ، اشخاصی که در مناطق سرد سیر زندگی می کنند و یا جراحی بینی را در فصول سرد انجام می دهند نباید نگران تاثیر آب و هوا بر جراحی بینی باشند زیرا سرما تاثیر چندانی بر جراحی بینی ندارد هم چنین بینی پس از جراحی در هفته های اول نسبت به تغییرات شدید دما به دلیل تحت تاثیر قرار گرفتن گردش خون بی تفاوت است البته لازم به ذکر است اشخاص نباید نگران باشند زیرا این تحت تاثیر قرار گرفتن گردش خون در بینی مربوط به هفته های اول است و پس از مدتی برطرف می شود .

تاثیر آب و هوا بر جراحی بینی

تاثیر آب و هوای گرم بر جراحی بینی :

آب و هوای گرم کمی بر جراحی بینی تاثیر گذار است بنابراین اشخاصی که در مناطق گرمسیر زندگی می کنند توصیه می شود تا حد ممکن در معرض نورخورشید قرار نگیرند زیرا نورخورشید سبب تورم بینی می شود توصیه می شود که در 48 ساعت اول پس از جراحی بینی اشخاص از کمپرس سرد برای کاهش تورم بینی استفاده نمایند .

هم چنین اشخاصی که در فصول گرم جراحی بینی را انجام می دهند نباید در معرض نورخورشید قرار بگیرند زیرا نورخورشید سبب افزایش تورم بینی میشود ، یکی دیگر از راه هکاری های کاهش تورم بینی چسب زدن به بینی در هفته های اول پس از جراحی بینی است .

برخی از خدمات دکتر علی میقانی :

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

جراحی گوش و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر میقانی

 

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

11 − پنج =