04 آوریل

آیا بینی های گوشتی پس از جراحی بینی دچار افتادگی می شود ؟

آیا بینی های گوشتی پس از جراحی بینی دچار افتادگی می شود ؟

آیا بینی های گوشتی پس از جراحی بینی دچار افتادگی می شود ؟ یکی از سوالات متداولی که پرسیده می شود این مورد می باشد .

بینی های گوشتی معمولا دارای پوست های چرب و ضخیم هستند که جراح بینی باید دقت خاصی در زمان جراحی بینی این بینی ها داشته باشد ، داشتن تبحر و مهارت جراح بینی نقش اساسی در نتیجه جراحی بینی دارد .

دکتر علی میقانی جراح بینی با سالها تجربه در زمینه جراحی بینی و داشتن بیش از هزاران عمل به خوبی به ساختار بینی گوشتی آشنا است به گونه ای که بیماران ایشان پس از جراحی بینی از نتیجه عمل خود نهایت رضایت را دارند .

یکی از نگرانی های اشخاصی که بینی گوشتی دارند این است که بینی های گوشتی آیا پس از جراحی دچار افتادگی می شوند ؟

جراحی بینی گوشتی :

دکتر میقانی جراح بینی بیان می کنند که یکی از نگرانی اشخاصی که بینی گوشتی دارند این است که آیا نوک بینی پس از جراحی با افتادگی نوک بینی همراه است یا خیر ؟ ایشان بیان می کنند در صورتی که جراحی بینی به شکل مناسب و با اصول و تکنیک های روز دنیا انجام شود افتادگی نوک بینی رخ نمی دهد زیرا نیاز است در جراحی بینی های گوشتی غضروف بینی به خوبی تقویت شود تا نوک بینی به شکل استاندارد تغییر یابد .

.آیا بینی های گوشتی پس از جراحی بینی دچار افتادگی می شود ؟داشتن تجربه و مهارت جراح بینی در این زمینه بسیار تاثیر گذار است ، شما عزیزان برای مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی گوشتی دکتر علی میقانی به بخش گالری ایشان در سایت می توانید مراجعه نمایید تا با نمونه کارهای ایشان بیشتر آشنا شوید .

شستن بینی پس از جراحی بینی یکی از نکاتی مهمی است که اشخاصی که بینی گوشتی دارند باید انجام دهند در ذیل به بیان آن می پردازیم :

شست و شوی بینی پس از جراحی بینی :

شست و شو با سرنگ کار بسیار ساده ایی است به این گونه که بعد از اینکه محلول را وارد سرنگ ها ریختید از راه سوراخ های بینی محلول را وارد بینی کنید .شاید در حینت انجام این کار مقداری محلول وارد ته حلق شما شود که هیچ ایرادی ندارد.حال شما باید محلول را دوباره از بینی خارج کنید .
بهتر است شست و شوی بینی هر سه ساعت یک بار انجام بگیرد و تا دو الی سه ماه بعد از جراحی ،شست و شوی بینی انجام بگیرد.همچنین دیگر مراقبت ها مانند فعالیت های انجام شده را دقت کنید تا به بینی فشاری وارد نشود .

برخی از خدمات دکتر علی میقانی :

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

جراحی گوش و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر میقانی

 

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده − ده =